Zdrowa i piękna cera

Zdrowa i piękna cera

Lato już za pasem i każda kobieta chciałaby wyglądać możliwie młodo, zdrowo i promiennie. Ciężko jest jednak taki efekt uzyskać kiedy Twoja skóra jest sucha i matowa. Aby odpowiednio zadbać o wygląd swojej skóry nie wystarczy jedynie balsamowanie ciała i krem na twarz.

Zdrowa i piękna cera

zdrowa i piękna ceraNasza cera jest swego rodzaju drogowskazem, pokazującym w którą stronę nasze zdrowie podąża.
Podstawą zdrowej i napiętej skóry jest odpowiednie nawodnienie. Całe Twoje ciało składa się z wody a więc jak widać, jest ona ważnym elementem pielęgnacji. Dwa do trzech litrów wody dziennie doskonale zadba o Twój wygląd oraz oczyści organizm. Aby woda lepiej wchodziła w komórki Twojego ciała możesz do butelki wsypać kilka kryształków soli. Sól nie tylko sprawi, że woda łatwiej znajdzie się w Twoich komórkach ale także, jej niewielka ilość pobudzi Twoje nerki do pracy.

Dieta i aktywność fizyczna

Kolejnym z najważniejszych czynników wpływających na wygląd twojej cery jest oczywiście dieta. Zdrowe i dobrze wyselekcjonowane produkty dożywią Twój organizm i dadzą mu energię do regeneracji nawet po największym wysiłku. Dla zdrowej skóry jedz możliwie dużo owoców i zielonych warzyw. Rukola, bazylia, roszponka – powinny zawsze znajdować miejsce na Twoim talerzu.

Dodatkowo możesz także do swojej diety włączyć suplementy, co także zbawiennie wpłynie na Twoje całe ciało. Zdrowa i piękna cera pokazuje Ci, że Twoje ciało jest nawodnione, nakarmione i pełne energii. Koniecznie się ruszaj. Ruch sprawia, że znajdująca się w Twoim ciele limfa porusza się zgodnie ze swoim przeznaczeniem. Nieprawidłowo działający układ limfatyczny pokaże się na przykład w celulicie wodnym na Twoich udach lub spuchniętych kostkach.
Koniecznie wystaw swoje ciało na słońce. Jeżeli nie lubisz opalenizny, niech będzie to krótka chwila, z daleka od godzin kiedy słońce jest na niebie najwyżej. Witamina D, która w ten sposób dostarczysz swojemu ciału zaowocuje piękną i zdrową cerą. Wszystko czego potrzebujesz aby Twoja skóra wyglądała zdrowo i pięknie jest w naturze, wystarczy po to sięgnąć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *